Ekipi KEQ

Ekipi BAD - BERKS Vrasja Division - është një skenar dhe ekipi MilSim që e quan PocoLoco Paintball në Pennsylvania shtëpi.

Ekipi përbëhet nga anëtarë të moshës 14-28 dhe kohët e fundit ka marrë pjesë në disa lojëra të mëdha në rajonin jug-lindor të Pensilvanisë, duke përfshirë një një më të fundit në luftim SHBA .

Ekipi krenohet me një grup të dedikuar të vrasësve tank (ata patën tre në Jon ngjarje të vitit të kaluar) dhe të numëruar në mesin e sponsorëve të tyre të Poco Loco Paintball fushë dhe ANS Gear (si dhe 68Caliber).

Ky është një ekip i ri, të angazhuar dhe agresive, duke kërkuar për të bërë një emër për veten e tyre. 68Caliber është e lumtur për të mirëpritur ata në bord.


Të jetë një tifoz histori paintball! Contribute & Share Historike Highway Marker për Paintball!!

Miqtë e 68Caliber

Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag