Mark Maher

Oferta fillestare Markut është një pjesë e shkëlqyer në frymën e paintball (lidhur me poshtë) dhe ai do të postimi më shumë mbulim të organizatës së tij Spektri në të ardhmen.

Ja se çfarë Mark ka për të thënë për veten e tij:

Kam filluar të luajë paintball 12 vjet më parë dhe e themeluar Spektri në vitin 2006.
Diçka në lidhje me shoqërinë dhe aftësinë e sportit në krejtësisht
mbyten nga të gjitha shqetësimet e jetës ka penguar mua që t'i shpëtojnë deri tani.
Edhe pse unë do piper a moderne 20 bps poshtë shkojnë me të mirë prej tyre, unë
kanë një vend të butë në zemrën time për fillestar pompë tim SL68. Unë kam qenë një
avid baller skenar nga një ditë dhe i kanë kaluar dy vitet e fundit
duke luajtur shumë të përgjithshme dhe XO role në lojëra skenar të gjithë
Northeast. Unë krenari veten në sjelljen e 110% të çdo lojë dhe të presin
të njëjtën gjë e ekipit tim. Paintball Sport Inc në Plattekill NY është shtëpia ime
fushë dhe kanë qenë të privilegjuar të marrin në konsideratë në mesin e mentorëve të mi që nga
2008: Daniel "Barney" Alamo, Kevin Donaldson, Chris Masi, Jerry Braun,
Eric Engler, Noeu Harper, Matt Erenzo, dhe Andy Sanchez, ndër të tjera.
Jashtë sferës paintball Unë punoj si një EMT dhe jam një PA aspirojnë
studenti.
Këtu janë lidhje me copa e Mark:

Të jetë një tifoz histori paintball! Contribute & Share Historike Highway Marker për Paintball!!

Miqtë e 68Caliber

Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag