Shkrimtarëve

Klikoni mbi emrin e shkrimtarit më poshtë për të mësuar më shumë rreth tyre dhe ofertat e tyre për 68Caliber, ose - rrokulliset mbi butonin e shkrimtarit në meny lartë për të parë një listë të autorëve tanë të botuar. Kliko në një emër dhe ju do të merren për një listë të artikujve të tyre që shfaqen në këtë faqe interneti.

William Garrison

Don Sutherland

Danielle Peterson

Bambi Jo Bullard

Bruce 'Charon' Johnston

Mark Maher

Dëshironi të shkruani për 68Caliber? Ne jemi të lumtur për të punuar me talent të ri dhe kanë ndihmuar disa të mira në fillimet e tyre. Kontrolloni tonë udhëzimet e paraqitjes dhe pastaj të marrë në kontakt


Të jetë një tifoz histori paintball! Contribute & Share Historike Highway Marker për Paintball!!

Miqtë e 68Caliber

Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag