68 & NPL Sponsorizimi

Ky program përfshin si reklamat dhe sponsorizimit komponente. Reklamim është vendosur në NPL-ve dhe 68Caliber faqet e internetit, dhe kompania do të jetë sponsorizuar ngjarje të NPL-ve.

Partnerët në këtë program marrin normat e zbritur e reklamave në të dy 68Caliber.com dhe NationalPumpLeague.com, vendosjes preferenciale në të dy faqet dhe përfshirjes në botimet javore Email buletinit dhe "në ngjarje të" shpërndarjes së materialeve promovuese.

Ka katër nivelet në këtë program - një për fushat që të presë ngjarjet NPL-ve dhe tre nivele për sponsorët e korporatave.

Për të mësuar më shumë rreth këtyre programeve, ju lutemi klikoni në linkun e duhur poshtë ose zgjidhni faqe nga drop-down menu në krye të faqes.

PROGRAMI NDËSHKUAR FUSHËN
PROGRAMI CORPORATE SPONSOR


Të jetë një tifoz histori paintball! Kontribuoni & Share Historike Highway Marker për Paintball !!

Miqtë e 68Caliber

Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag