REKLAMOHUNI

Faleminderit për të marrë një sy në normat tona të reklamave dhe programeve.

Tani që 68Caliber është duke punuar ngushtë me Lidhjen Kombëtare Pump, programet tona promocionale janë përditësuar dhe ndryshuar për të përfshirë një program bashkëpunues, ndër-promovuese për sezonin 2010.

Një kartë normë dhe një version të shkarkohen e këtij informacioni në formatin PDF janë në dispozicion. Informacione të hollësishme në lidhje me normat, formate, vendosje, pagesën dhe çështje të tjera të lidhura mund të gjenden duke klikuar në shënimet menu nën reklamuar faqe, ose duke klikuar në linkun e duhur më poshtë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem email ose telefononi duke përdorur informacionin e kontaktit dhënë mbi RRETH 68Caliber Menu.

PROGRAMET (Kombinuar NPL / 68Caliber ose 68Caliber Vetëm Reklamim)
VENDOSJA (vende Ad, frekuenca)
SPECIFIKIMET AD (Sizes, formatet)
DORËZIMIT
PAGESA, FATURIMI, KUSHTET

SHKARKO REKLAMA PROGRAMI & RATE KARTELA PDF


Të jetë një tifoz histori paintball! Kontribuoni & Share Historike Highway Marker për Paintball !!

Miqtë e 68Caliber

Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag