Kategorizohen | News

"Unë do të Rip Off kokën tuaj dhe ..." Luaj Paintball Rrugën Ushtrisë

Tippmann Sport, LLC

FREE DOWNLOAD: US Rruga Ushtria për të luajtur Paintball

Tippmann është ofruar tifozët tanë këtë udhëzues të lirë e cila përmban gjithçka që ju nevojitet për të luajtur paintball rrugën e drejtë - në rrugën e Ushtrisë. Ky udhëzues përfshin:

Këshilla për të luajtur "Siguria zgjuar"
Misionet Ushtria-style
Përfshirjen e vlerave të Ushtrisë në lojën tuaj
Luajtur si një ekip
Rëndësia e palestër fizike
Tetë hapa drejt suksesit përfundimtar të misionit

Kliko këtu për ta shkarkuar këtë udhëzues ose klikoni në imazhin në të djathtë.

Ky është një udhëzues i madh për lojtarët e rinj apo të pasionuar paintball që duan të mësojnë më shumë për të luajtur paintball Way Ushtria amerikane.

Jetë i sigurt për të ndarë këtë me miqtë duke përdorur cilindo prej ikonave shoqërore të listuara më poshtë. Ne gjithashtu ju inkurajojmë që të bashkohet me faqen tonë në Facebook.

Sinqerisht,

Tippmann Sport


Lini një Përgjigju

Të jetë një tifoz histori paintball! Kontribuojnë & Share Historike Highway Marker për Paintball !!

Miqtë e 68Caliber

Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag