Kategorizohen | Biznes - Deals

Master Blasters Paintball ekipit Shenjat Me Valken Sport

Një nga më të vjetrat Ekipeve Paintball bashkon forcat me një nga kompanitë rejat Paintball-së
24 janar 2013 - Swedesboro, New Jersey
Master Blaster Paintball Team, një nga sportet më të gjatë vazhdimisht veprojnë ekipe të konkurrencës, një ekip i përbërë nga më shumë Kampionatit Botëror fituar lojtarë se sa ju mund të përshtatet në një Winnebago, ka nënshkruar një marrëveshje sponsorizimi me një nga prodhuesit më të reja të produktit në biznes, Valken Sport.
Ekipi Master Blasters ofron Valken sportive një mundësi të paparë për të shfaqë produktet e saj të cilësisë premium, 'Blasters aktualisht fushë të paktën një ekip të plotë për çdo format dhe madhësia e ekipit gjendet kudo në planetin, duke përfshirë ekipet Speedball konkurrenca për formate të 5 dhe 7 lojtar, pyje konkurrencës topin dhe lojë skenar ekipet.
Të Blasters Master u formua në vitin 1983 në Survival New York, një nga origjinale fushave Survival Loja dhe shpejt u rrit në rëndësi në mesin e ekipeve profesionale paintball gjatë pesëmbëdhjetë-njeri pyje epokës topin, ata më vonë do të kalojnë në formatin dhjetë lojtar dhe në fund të fundit për të format Speedball, që vepron nën emra të tillë të njohur si Ground Zero dhe New York ekstreme. Të Blasters Master jemi gjithashtu një ekip themelues i NPPL , shumë nga lojtarët e tij origjinale janë ende të konkurrojnë sot dhe janë bërë ikona e njohura të lojës.
Gjatë disa viteve të fundit ekipi ka zgjeruar edhe listën e tij dhe e formaton konkuron. Sot vështirë se një fundjavë kalon se 'Blasters nuk janë të konkurrojnë në një formë ose në një tjetër diku rreth SHBA.
Valken Sport, edhe pse një emër vetëm pak vite më të vjetër, mbart me vete traditat e veta dhe historinë, pronarët e saj kanë qenë të prodhimit të mallrave të cilësisë që nga mesi i 80.
Të Blasters Master jemi të ngazëllyer për të shtënat më të mirë bojë në industri, shpengim Pro, në NPPL ngjarjet dhe Valken Redemption dhe Graffiti të gjithë listën e tyre të zgjeruar të pyjeve topin dhe skenari ngjarjet në vitin 2013.
Së bashku, Valken Sport dhe Blasters Master ndërmend të bëjë një deklaratë: Kur lojtarët me cilësi të përdorin produkt me cilësi - watch out! Të Blasters Master po vijnë!
Për më shumë informacion se si të bëhet një Valken ekip të sponsorizuar, ju lutem kontaktoni Debbie @ valken . com.

2 Përgjigjet për "Master Blasters Paintball Ekipit argumentet Me Valken Sporteve"

 1. Dave Cilio thotë:

  Kur industria e merr prapa një ekip, ajo ndihmon që ekipi të përmirësuar dhe të marrin pjesë më shumë ngjarje për shkak të mbështetjes së tyre. Kur media mbulon ekipet dhe ngjarje, ata të dy me shpresë rriten. Faleminderit për të gjithë mbështetjen Valken.

 2. Reiner thotë:

  Unë jam duke marrë një pak të lodhur nga këto njoftime për shtyp mërzitshëm. A ka dikush këtu në botën e vërtetë me të vërtetë kujdes atë të pikturuar një ekip të veçantë është të shtënat? Mirë për Blasters Master që i kanë marrë një lloj marrëveshje që unë të marrë përsipër jep atyre një pushim për shpenzimet paintball. Mirë për Valken që ata të nënshkruar një tjetër të konsumatorëve. Por pse duhet unë, apo dikush tjetër kujdes?

Trackbacks / Pingbacks


  Lini një Përgjigju

  Të jetë një tifoz histori paintball! Contribute & Share Historike Highway Marker për Paintball!!

  Miqtë e 68Caliber

  Përkthyes

  English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
  Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
  Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
  Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
  Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
  Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag