Tregime te paraqitura
West Point Combat Classic Video Featured on HuluJJJ

West Point Combat Classic Video zgjedhura në Hulu

ScenarioPaintballFilms prodhuar një video të disa vite më parë në një prej Luftës West Point-it Classic Games; video, duke shkuar nën titullin e Pikturë Themelore, ishte goxha darned mirë, mori një sasi mjaftë e vëmendjes dhe në fund u kap nga RAP4 që e ka përdorur atë si një premisë për klientët e tyre. 68Caliber shqyrtuar video mbrapa [...]

J & J Performance Zi e premte Shitje 11/22 - 11/25

Tani është shansi juaj për të marr atë çantë Edge fuçi ju keni qenë drooling për - 25% off gjatë premte Zi Shitje J & J Performance-it!

J & J Performance Zi e premte Shitje Kërkoj Blunderbuss juaj!

Çfarë është ajo që ju jeni të shtënat? Një armë me një fuçi e aksioneve? Keni dëgjuar ndonjëherë për një blunderbuss? Ne mendojmë se ata e quajti atë se për shkak se kur ju qëlloi atë, ju do të jetë me fat nëse filmimet tuaja blundered në një autobus! Merr disa saktësinë dhe për të shpëtuar 25% me e premte Zi Internet Shitje J & J Performance This 22 Novemeber përmes 25, [...]

J & J Performance Zi e premte Internet Shitje: Nuk fal presidenciale kërkon për

Lavdi zotit! Ju nuk do të duhet një falje presidenciale për ta bërë atë nëpërmjet Falenderimeve këtë vit! J & J Performance ju ka mbuluar me premte Zi Internet Shitje tyre, që vijnë në ju në këtë 22-25 nëntor! J & J ofron 25 për qind off (25%!) Fuçi nivel të lartë, kits e tyre fuçi dhe pajisje. Vetëm të shkojnë në www.JJPerformance.com dhe ata do të [...]

BOTIME TË REJA NGA Perandorisë: Dy. NEW. Guns

9 tetor 2014

Perandoria Axe Pro marker HARTA: $ 699,95 Axe Pro gjitha i ri është një sëpatë betejë-ngurtësuar projektuar për luftë. Gjeniu i çmendur i R & D ekip Perandorisë mori një shënues të madh dhe tweaked, i rafinuar dhe i ri-dizajnuar atë për të krijuar vëllain e re Axe së badass madh. Përmirësuar ergonomi e bën atë të ndjehen më mirë në dorën tuaj [...]

Lexoni historinë e plotë

Posted në Biznes - Produktet 0 Komente

Besnikërisë Constant: Shpërblime Mobile New Program për Fushat Paintball

9 tetor 2014

New Mobile Teknologji Vjen për Paintball program i ri është projektuar për të marrë lojtarët në fushat dhe për të mbajtur ata të vijnë. Për lirimin e menjëhershëm: Besnikëria e vazhdueshme është një i ri celular të bazuar në shpërblimet e besnikërisë kompani që është shtyrë për të ndihmuar të rriten luajnë në terren dhe për të inkurajuar lojtarët e ri të bashkohet me lojë. Zhvilluar nga Ron Goldblatt një kohë të gjatë [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Biznes - marrëveshjet 0 Komente

Famëkeq fiton PSP Dallas

17 mars 2014

Një 'përrallë e Zachs (Zacks)' me Zack Sherman, Wake Zach dhe Zack pacientit bërë drama kryesore dhe dënime në të gjithë Infamous vs lojë Viscious. Më shumë raportimit këtu dhe një pikë-nga-pikë këtu

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Sport - Ngjarje , Sport - Leagues 0 Komente

12 vjet A Slave Star Synuar Në Paintball lojë

17 shkurt 2014

Michael Fassbender ishte një objektiv gjatë një stërvitje të ekuipazhit dhe ekipi hedhura ndërtimit Lexuar në lidhje me atë në vë

Lexoni historinë e plotë

Posted në News 0 Komente

Dëmtimi Tampa Bay Training Video

17 shkurt 2014

Nga Paintball Sociale:

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Sport - Ekipet 0 Komente

Përdorni Paintball To Stay Fit & Trim

17 shkurt 2014

Nga faqja e internetit Big Tip: "Nuk ka dyshim se paintball është një lojë të mrekullueshme që është duke u bërë jashtëzakonisht popullor jo vetëm në mesin e fëmijëve, por edhe në mesin e grownups. Nëse ju dëshironi të bëni funksion tuaj të ndryshme nga të zakonshëm dhe diçka që të ftuarit tuaj do të kujtohet gjithmonë, atëherë ju duhet pa asnjë dyshim të parë në [...]

Lexoni historinë e plotë

Posted në News 0 Komente

Crossfire Adventure Paintball Hapet në PAE

16 shkurt 2014

Vetëm objektit PAE për paintball tani është e hapur! Dhe kjo është një strukturë 6000 këmbë katrore shtëpie ku Crossfire do të presë dy paintball airsoft dhe lojtarë gjatë orëve të rregullta çdo fundjavë dhe gjatë ditëve të javës nga rezervimit. Për më shumë informacion vizitoni faqen e tyre

Lexoni historinë e plotë

Posted në Biznes 0 Komente

Central League Evropiane Paintball

15 shkurt 2014

Vizito faqen e Facebook për këtë ligë këtu

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Sport - Leagues 0 Komente

IrishStagsandHens Facility Adds Paketa Paintball

15 shkurt 2014

Paintball në Killary do të fryj ti larg. Armët janë të kick-ass dhe si të teknologjisë së lartë dhe të lartë spekulim si ata mund të jenë. Faqja jonë është e vështirë, është e vështirë dhe është projektuar për të bërë disa taktika të rënda është e nevojshme qoftë se ju dëshironi për të qëndruar gjallë në këtë lojë. Transhe, pemë, bog dhe natyrore gullies dhe ridges - [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Biznes - marrëveshjet 0 Komente

Paintball Racers Video Game

15 shkurt 2014

Mundohuni të përfunduar kursin, ndërsa duke u granatuar nga paintballs!

Lexoni historinë e plotë

Posted in Kulturë 0 Komente

Sulm me një Paintball armë

15 shkurt 2014

Një burrë u qëllua në sy me një armë paintball gjatë një mosmarrëveshje në Athinë, GA Shih raportin këtu

Lexoni historinë e plotë

Posted në Lajme - Krimi 0 Komente

Paintball Dating lojë

14 shkurt 2014

Rreziku Getting Shot - por të fitojë një datë! Watch video qeshur këtu

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Kulturë - konkurse 0 Komente

Carnage Oferta marrëveshjet

14 shkurt 2014

Thrill-kërkuesit të moshës 10 dhe më të vjetër mund të kalojnë një ditë testimi qëllimin e tyre mes bunkerëve dhe pengesa të tjera në fushën e pyllëzuar Carnage Paintball në Woodstock:

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Biznes - marrëveshjet 0 Komente

GI Sportz merr Tippmann

20 dhjetor 2013

GI Sportz merr Tippmann Sport markave drejtues paintball të vijnë së bashku për të krijuar central elektrik të reja të industrisë 20 dhjetor 2013 - GI Sportz ka kënaqësinë të njoftojë se ka fituar Tippmann Sport, duke sjellë së bashku dy kompanive portreti paintball. Ky transaksion sjell markave të industrisë së kryesorë të bojës (GI Sportz dhe DXS), shënuesit (Tippmann dhe GI VICTUS), syze [...]

Lexoni historinë e plotë

Posted në News 0 Komente

Back Në BRSS (Federata Ruse)

1 nëntor 2013

HOUSTON, TX - e premte, nëntor 1, 2013 - Houston Nxehtësia është vënë në mulli thashetheme për të pushuar dhe duke konfirmuar se Konstantin Fedorov, Mishka Kniazev dhe Sergei Solnishkov nuk do të luajnë me ngrohje gjatë sezonit PSP 2014. Të tre do të bashkohet me familjen e tyre rus, Art Chaos, me kohë të plotë vitin e ardhshëm. "Ne kemi pasur dy të madh [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Sport - Ekipet 0 Komente

How To Start A Ekipin Paintball?

19 korrik 2013

Mike Phillips fundmi transmetuar një video në Youtube të titulluar How To Start A Ekipi Paintball. Mike duhej të nuk kanë nevojë për hyrje dhe, ndërsa mesazhet e tij shpesh janë provokuese, ato zakonisht përfshijnë disa këshilla të vlefshëm apo të vëzhgimit. Jo aq këtë herë. Video duket të jetë drejtuar në lojtarë të rinj dhe sugjeron se pare [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Sport 0 Komente

3 Rivers vjetorin 30

10 korrik 2013

Tre Lumenjtë Paintball feston përvjetorin e 30 - dhe ju jeni ftuar! Një nga vendet e para dhe më të gjatë drejtimin paintball në Shtetet e Bashkuara, tre lumenjve Paintball në Pitsburg, do të festuar përvjetorin e tyre të 30 gusht 3 dhe 4, me një fundjavë të gjatë Big Game Partia Player natën e së shtunës. Çmimi ka qenë [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Sport - Ngjarje 0 Komente

Nuketown 2013 Sponsorizuar nga Tippmann Tani Open në Paintball Shpërthimi

30 Maj 2013

Nuketown 2013 Sponsorizuar nga Tippmann Tani Hapur në Paintball Shpërthimi New fushë anije në bazë të "Call of Duty" merr furi komente nga lojtarët paintball dhe lojtarë njësoj Fort Wayne, Ind -. Tippmann Sport është krenar që të ketë qenë quajtur sponsor zyrtar i Nuketown 2013 në Shpërthimi Paintball në Lindjen e Dundee, Illinois. Anije e re [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Sport - Ngjarje 0 Komente

Route 40 Paintball fiton Diskriminimi Ligji padinë në Gjykatën Federale

25 prill 2013

Rrotat e bluaj drejtësisë ngadalë, e cila është arsyeja pse ju nuk mund të mbani mend se waaaaay përsëri në dhjetor të vitit 2011, Parku Paintball Route 40 Tommy Maliszewski në Maryland ishte duke u paditur nga Industrive të verbërve dhe Shërbimeve të Maryland për refuzimin për të lejuar një grup prej 6 konsumatorëve të verbër për të luajtur në fushën e tyre. Në qoftë se unë [...]

Lexoni historinë e plotë

Posted në News 1 Koment

Valken Cup Lëshon një sfidë! Cili Ekipi është më i miri në Botë? (Ndoshta nuk mund të jetë i juaji, a mund?)

19 mars 2013

. Provë është hedhur - PARË E 50 ekipe të ftuar të VALKEN CUP 18 mars 2013 - SWEDESBORO NJ Kupa Valken do të zgjidhë çështjen moshën e vjetër e cila është skuadra më e mirë e përgjithshme paintball në botë. Ashtu si me çdo gjë Valken bën, ne do të shkojmë të mëdha dhe duan më të mirë [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Sport - Ngjarje 0 Komente

Raza Bëhet zyrtare Veshmbathje Sponsor per Houston nxehtit

10 shkurt 2013

HOUSTON, TX - e premte, shkurt 8, 2013 - Houston Heat firmos Raza si sponsor i saj zyrtar veshje me porosi për sezonin 2013, duke sjellë mallra të markës për të ngrohur lojtarët dhe tifozët. Titull ekipi, i cili më parë njoftoi se i kishte ri-nënshkruar GI Sportz dhe DLX Technologies, ka sjellë një tjetër lojtar të rëndësishëm të industrisë në bord si ajo hyn në [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Biznes - marrëveshjet 0 Komente

LA kriminelët nënshkruajnë marrëveshjen me Patch-Werk të Gjermanisë

8 shkurt 2013

Frankfurt, Gjermani e premte, shkurt 8, 2013 Popular player paintball dhe industria veteran Sonny Lopez dhe LA kriminelët kohët e fundit nënshkroi një marrëveshje sponsorizimi që do të shohin ekipin sportive shumë të qëndrueshme, 3D gome patches nga patch Werk. Werk patch- në Frankfurt, Gjermani është rritur shpejt në krye të botës paintball si një udhëheqës me [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Biznes - marrëveshjet 0 Komente

GI Sportz BËHET PAINT ZYRTARE E SUPERGAME

8 shkurt 2013

E mërkurë, shkurt 6, 2013; Shën Pali, Oregon GI Sportz, një ndarje e Procaps, nënshkruar më si furnizues zyrtar bojë për SuperGame për vitin 2013. Grupi bazë Kanada ka treguar përkrahjen e vazhdueshme të serisë SuperGame që nga viti 2010 përmes furnizimit bojë dhe donacionit të produkteve për 3-ditor lotari Bryce Hodgekiss Memorial për të [...]

Lexoni historinë e plotë

Postuar në Biznes - marrëveshjet 0 Komente

RAP4 SR-468 Launcher për më pak vdekjeprurëse Aplikime

8 shkurt 2013

Real Action Paintball "RAP" është krenar të shpallë partneritetin tonë dinamik me SmartRounds Teknologjisë "SRT", për të sjellë të zbatimit të ligjit, sigurinë, dhe operatorët ushtarakë një gamë të gjerë të 685i ri predha më pak vdekjeprurëse, gati për t'u nisur nga SR-468, më i ri i ngjeshur me ajër-powered lëshimi i industrisë. Të predha SmartRounds 685i dhe SR-468 lëshimi - të dyja janë bërë me krenari [...]

Lexoni historinë e plotë

Posted në Biznes - Produktet 0 Komente

Të jetë një tifoz histori paintball! Kontribuojnë & Share Historike Highway Marker për Paintball !!

Shkruani adresën tuaj e-mail për tu abonuar në këtë blog dhe të marrë njoftime e posteve të reja me email.