Тимот ЛОША

Тимот ЛОШИ - Поделба атентатот Berks - е сценарио и MilSim тим кој повикува PocoLoco МакБаскет во Пенсилванија дома.

Тимот се состои од членови на возраст од 14 до 28 и од неодамна присуствуваше на неколку големи натпревари во југо-источниот регион Пенсилванија, вклучувајќи најновите еден по престрелка САД .

Тимот може да се пофали посветена група на убијци резервоарот (тие добија три во минатата година Ваш настан) и брои меѓу нивните спонзори на POCO Loco МакБаскет област и АНС Менувач (како и 68Caliber).

Ова е млад, ангажирани и агресивен тим, бараат да се направи име за себе. 68Caliber е среќен да им посака добредојде на бродот.


Да биде фан МакБаскет историја! Придонесе & Сподели Историски автопат маркер за МакБаскет !!

Пријатели на 68Caliber

Преведувач

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag