Петиција за потпишување

Лицата наведени подолу покажаа својата поддршка за историски маркер кампања и нивната љубов на МакБаскет со потпишување на петицијата . Ви благодариме на сите!

Следните имиња се наведени во никој особено ред:

Дејвид Престон, Khristine Јордан, Дејв Хансен, Крис Карпентер, Кели Votolato, Kaleb Харт, Мет Стоун, Фил Labrie, Натан Gonya, Алекс Баучер, Мет Баучер, Енџи Хансен, Џесика Bierscnied, Рајан Вилкинс, Кевин Оукс, Мајкл Џ Џонс, Крис Benenate, Кил Jenizs, Lexie Филипс, Роб Hallowell, Том Рајан, Тигар Хартман, Бил Coartenanche, Џејсон Хоу, Jarris Hatfield, Питер lamere, Тим Мерил, Роберт Даунс, Шон McBurty, Дан Steadman, Кристофер кула, Дејвид DeVore, Алекс Koppelkam, П. Пајпер, Кајл Арго, Крис Ламберт, Хуан Сото, Џастин Rubichardm, Мајкл Роб, Мајкл Denning, Мет Рајт, Мајк Т., Дерек Myrdek, Juanito Pepeto, Борис Камингс, Џон Пајпер, Карен Дејвидсон, Стив Дејвидсон, Кевин Доналдсон, Џери Браун, Дан Колби.


Биди фан МакБаскет историја! Придонесе и споделување на историскиот автопат маркер за МакБаскет !!

Пријатели на 68Caliber

Преведувач

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flag
Slovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flag
Turkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag